BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 8584444
*
nr 858 4444
Bordslampa
Keramik. 1970-tal
Utrop:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:39:51
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
5275 Bordslampa
mässing, Arvid Böhlmark, Stockholm. Höjd: 56 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:07
-
6245 Bordslampfot
mässing, Bergbom. Höjd: 35 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:45
-
6063 Bordslampfot
Tenn, klot uppburet av tre örnar. Höjd: cm. Höjd: ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:24
-
6247 Bordslampfötter
2 st, Falkenberg. Höjd: 37-41 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37
-
6230 Bordslampfötter
Ett par, "Aneta", mässing. Höjd: 59 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:46
-
5310 Bordslampfötter
ett par. Höjd: ca 40 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:46
*
Bordslampa
nr 858 4444
Bordslampa
Keramik. 1970-tal
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
5275 Bordslampa
mässing, Arvid Böhlmark, Stockholm. Höjd: 56 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:07 -
6245 Bordslampfot
mässing, Bergbom. Höjd: 35 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:45 -
6063 Bordslampfot
Tenn, klot uppburet av tre örnar. Höjd: cm. Höjd: ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:24
-
6247 Bordslampfötter
2 st, Falkenberg. Höjd: 37-41 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37 -
6230 Bordslampfötter
Ett par, "Aneta", mässing. Höjd: 59 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:46 -
5310 Bordslampfötter
ett par. Höjd: ca 40 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:46